• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • Sırt Sırta Depo Raf Sistemleri
  • Paletlerinizi İstiflemenin En Kolay Yolu!
  • Hafif Yük Depo Raf Sistemleri
  • Koli ve Hafif Yüklerinizin Depolanmasında En Uygun Çözüm
  • Çelik Raf ve Arşiv Raf Sistemleri
  • Hafif Ürünler ve Arşiv Klasörleri İçin En Uygun Çözüm
  • Mezanin (Platform) Raf Sistemleri
  • Küçük Alanlarda Büyük Hacimler
  • Otomotiv Lastik Raf Sistemleri
  • Oto Lastiklerin Düzenlenmesi ve Saklanmasında En Uygun Çözüm
  • Market Raf Sistemleri
  • Marketiniz İçin En Uygun Çözümler

Market Rafları

Market Rafları

Market Rafları ile marketinize görsellik katabilir. Düzenli , kolay ulaşılabilirliğe sahip ve müşterileriniz için vazgeçilmez bir alan oluşturabilirsiniz.

Marketinize müşteri çeken detayları ve müşterileriniz için en uygun ortamı TRAF'ın profesyonel ekibi ile oluşturabilirsiniz.

TRAF ekibi size raf sistemi ile birlikte market, mağaza dekorasyon ve market düzeni konusunda alternatif fikirler ve danışmanlık hizmeti sunar.Esnek ölçü ve ebatlar ile mağazanızda ve dükkanınızda alan kaybına uğramadan raflamak istediğiniz bölgeleri en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Projelendirme ve Montaj ;

Market Raf Sistemleri projesi TRAF ekibi aracılığıyla bilgisayar ortamında oluşturularak hızlı , en uygun çözüm ve alternatif fikirler tarafınıza sunulur. Doğru raf sistemi , doğru ekipman ve uygun aksesuarlar kullanılarak oluşturulan proje üzerinden fiyatlandırma yapılarak onay dahilinde hızlı imalat ve montaj aşaması başlatılır.

Market Raf Sistemleri hızlı imalat aşamasından sonra profesyonel teknik ekip ile montajı tamamlanarak tarafınıza eksiksiz olarak teslim edilir.

Hızlı imalat ve hızlı montaj avantajımız ile zaman kaybetmeden mağazanızı , marketinizi müşterilerinizin hizmetine sunabilirsiniz.

Montaj sonrası ve ilerleyen zamanlarda ihtiyaç doğrultusunda ilave raf ve aksesuarlar eklenebilir.

Mağazanızın görselliği ve ihtiyaçlar doğrultusunda Metal Market Raf Sistemi, ahşap sistemler ve ahşap aksesuarlar ile birlikte kullanılabilir.


Market Raf Sistemleri mağaza ve dükkanınızda müşterilerinize daha görsel bir alan oluşturmak ve müşterilerinize ürünlere kolay ulaşılabilirlik sağlamak amacıyla üretilmektedir.Mağaza ve Dükkanınızda satılan ürünlerin türüne ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilen bu sistem esnek ölçü ve ebatları sayesinde her mağaza ve dükkana uyum sağlar.

Standart Market Rafları ;

Standart bir markette ve mağazada satılan çeşitli ürünlerin müşterilerinize sunulmasında kullanılan bu sistem marketinizde ve mağazanızda sattığınız ürün miktarına ve çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir.Market ve mağazada müşterilere sunulacak olan ürünlerin sayısı ve sirkülasyonu fazla olduğunda raf derinlikleri arttırılarak raflara daha fazla ürün konulabilir.Küçük ölçekli market ve mağazalarda ise raf derinlikleri dar yapılarak alan ve maliyet kaybının önüne geçilmektedir.

Yapı Market Rafları ;

Hacmen küçük ağırlığı fazla ürünler için tasarlanmış olan bu sistem standart market raflarına ve ekonomik market raflarına göre daha fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.Gerektiğinde Hafif Yük Raf sistemleri ile birlikte dizayn edilerek kullanılabilir.Market Rafları ve Raf Aksesuarlarının sac kalınlıkları standart market raf sistemlerine ve ekonomik market raf sistemlerine göre fazladır.Genellikle yapı marketlerde ve nalburların tercihi olan bu sistem tamamen ürünlerinize ve mağazanızın mimarı yapısına odaklı olarak projelendirilir.

Ekonomik Market Rafları;

Ekonomik market rafları,standart market rafları ve yapı market raflarına göre daha az taşıma kapasitesine sahiptirler.Ekonomik market rafları ağır ürün teşhir edilmeyecek market ve dükkanlarda kullanılmaktadır.Maliyet açısından oldukça ekonomik olan bu sistemde raf derinlikleri Maksimum 40 CM’dir.